Hejka ♥
Dzisiaj chciałbym wam pokazać moje look's ♥
A więc dzisiaj troszku ich zrobiłem więc ten post nie będzie długi :)
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Tak,a więc dzisiaj kupiłem sześć nowych kompletów, look'ów jak kto woli.
I sobie powiedziałem że nic nie kupuję nawet VIP'A aż do tygodnia unikatów.
A więc mi się look'i bardzo podobają i jestem z nich zadowolony lecz nie jestem zadowolony z StarCoins, które mi zostały bo jest ich tak mniej/więcej dużo/mało.
Ostatnio czyli wczoraj w wtorek miałem boostera, w którym wbiliśmy dwa poziomy wyżej, a więc mam już poziom 19. Za który wam bardzo dziękuję ♥ Ps: do 20 poziomu zostało 188 tyś.
Spoko to by było na tyle :)
Dziękuję jeżeli przetrwałeś/aś do końca mam nadzieję że wam się podobało :)
Pa ♥ :*






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz