Hejka w tym poście chciałbym was poinformować że mam swój własny kanał i możecie mnie subskrybować na nim :)
https://www.youtube.com/channel/UC1F2ns_8YllQr96Fdy0JnhQ
To jest tylko na tyle w tym poście pa :)
wtorek, 25 sierpnia 2015
środa, 5 sierpnia 2015
My look's ♥
Hejka ♥
Dzisiaj chciałbym wam pokazać moje look's ♥
A więc dzisiaj troszku ich zrobiłem więc ten post nie będzie długi :)
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Tak,a więc dzisiaj kupiłem sześć nowych kompletów, look'ów jak kto woli.
I sobie powiedziałem że nic nie kupuję nawet VIP'A aż do tygodnia unikatów.
A więc mi się look'i bardzo podobają i jestem z nich zadowolony lecz nie jestem zadowolony z StarCoins, które mi zostały bo jest ich tak mniej/więcej dużo/mało.
Ostatnio czyli wczoraj w wtorek miałem boostera, w którym wbiliśmy dwa poziomy wyżej, a więc mam już poziom 19. Za który wam bardzo dziękuję ♥ Ps: do 20 poziomu zostało 188 tyś.
Spoko to by było na tyle :)
Dziękuję jeżeli przetrwałeś/aś do końca mam nadzieję że wam się podobało :)
Pa ♥ :*
Dzisiaj chciałbym wam pokazać moje look's ♥
A więc dzisiaj troszku ich zrobiłem więc ten post nie będzie długi :)
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Tak,a więc dzisiaj kupiłem sześć nowych kompletów, look'ów jak kto woli.
I sobie powiedziałem że nic nie kupuję nawet VIP'A aż do tygodnia unikatów.
A więc mi się look'i bardzo podobają i jestem z nich zadowolony lecz nie jestem zadowolony z StarCoins, które mi zostały bo jest ich tak mniej/więcej dużo/mało.
Ostatnio czyli wczoraj w wtorek miałem boostera, w którym wbiliśmy dwa poziomy wyżej, a więc mam już poziom 19. Za który wam bardzo dziękuję ♥ Ps: do 20 poziomu zostało 188 tyś.
Spoko to by było na tyle :)
Dziękuję jeżeli przetrwałeś/aś do końca mam nadzieję że wam się podobało :)
Pa ♥ :*
wtorek, 4 sierpnia 2015
Porady modowe - czyli jak być piękną #1 ♥
Hej ♥
Dzisiaj porada "Jak być piękną" i dziś pokażę wam jak ładną mieć buzię w klinika piękna :)
Okej, a więc teraz pokażę wam jak być piękną bez VIP w klinika piękna.
Bez VIP.
Oczy:
Usta:
Dzisiaj porada "Jak być piękną" i dziś pokażę wam jak ładną mieć buzię w klinika piękna :)
Okej, a więc teraz pokażę wam jak być piękną bez VIP w klinika piękna.
Bez VIP.
Oczy:
Nos:
A teraz z VIP.
Oczy:
Nos:
Usta:
Okej, a więc to były moje porady "Jak być piękną" ♥
Mam nadzieję że się podobało :)
Paa ♥
poniedziałek, 3 sierpnia 2015
Powrót na nowo ♥
Hej ♥
Zapewne wiele z was lubi grę MovieStarPlanet.
A więc postanowiłem dla was zrobić tego bloga na temat tej gry, abyście mieli fajne porady jak grać itp.
Np. Jak wyglądało stare MovieStarPlanet chcecie wiedzieć albo jak szybko zarobić StarCoins ♥
Jest dużo takich blogów ale mam nadzieję że ten blog będzie sławny, a wy będziecie szczęśliwi.
Na MovieStarPlanet jestem już długo, aż cztery lata :) WOW !
Lecz unikatów nie mam za wiele ponieważ kiedyś były ciężkie czasy, aby zarobić StarCoins czy coś.
Liczę na to że wysłuchacie moich rad do końca i będziecie mieli uśmiech na twarzy :)
Ja się żegnam ♥ Mój nick na MSP: PuuWithAStyle
Paa ♥ :*
Zapewne wiele z was lubi grę MovieStarPlanet.
A więc postanowiłem dla was zrobić tego bloga na temat tej gry, abyście mieli fajne porady jak grać itp.
Np. Jak wyglądało stare MovieStarPlanet chcecie wiedzieć albo jak szybko zarobić StarCoins ♥
Jest dużo takich blogów ale mam nadzieję że ten blog będzie sławny, a wy będziecie szczęśliwi.
Na MovieStarPlanet jestem już długo, aż cztery lata :) WOW !
Lecz unikatów nie mam za wiele ponieważ kiedyś były ciężkie czasy, aby zarobić StarCoins czy coś.
Liczę na to że wysłuchacie moich rad do końca i będziecie mieli uśmiech na twarzy :)
Ja się żegnam ♥ Mój nick na MSP: PuuWithAStyle
Paa ♥ :*
Subskrybuj:
Posty (Atom)











