wtorek, 25 sierpnia 2015

Yt :)

Hejka w tym poście chciałbym was poinformować że mam swój własny kanał i możecie mnie subskrybować na nim :)

https://www.youtube.com/channel/UC1F2ns_8YllQr96Fdy0JnhQ

To jest tylko na tyle w tym poście pa :)

środa, 5 sierpnia 2015

My look's ♥

Hejka ♥
Dzisiaj chciałbym wam pokazać moje look's ♥
A więc dzisiaj troszku ich zrobiłem więc ten post nie będzie długi  :)

1.
 2.
 3.
 4.
 5.
 6.
Tak,a więc dzisiaj kupiłem sześć nowych kompletów, look'ów  jak kto woli.
I sobie powiedziałem że nic nie kupuję nawet VIP'A aż do tygodnia unikatów.
A więc mi się look'i bardzo podobają i jestem z nich zadowolony lecz nie jestem zadowolony z StarCoins, które mi zostały bo jest ich tak mniej/więcej dużo/mało.
Ostatnio czyli wczoraj w wtorek miałem boostera, w którym wbiliśmy dwa poziomy wyżej, a więc mam już poziom 19. Za który wam bardzo dziękuję ♥ Ps: do 20 poziomu zostało 188 tyś.

Spoko to by było na tyle :)
Dziękuję jeżeli przetrwałeś/aś do końca mam nadzieję że wam się podobało :)
Pa ♥ :*

wtorek, 4 sierpnia 2015

Porady modowe - czyli jak być piękną #1 ♥

Hej ♥
Dzisiaj porada "Jak być piękną" i dziś pokażę wam jak ładną mieć buzię w klinika piękna :)
Okej, a więc teraz pokażę wam jak być piękną bez VIP w klinika piękna.

Bez VIP.

Oczy:


Nos:


Usta:


A teraz z VIP.

Oczy:


Nos:


Usta:

Okej, a więc to były moje porady "Jak być piękną" ♥
Mam nadzieję że się podobało :)
Paa ♥

poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Powrót na nowo ♥

Hej ♥
 Zapewne wiele z was lubi grę MovieStarPlanet.
A więc postanowiłem dla was zrobić tego bloga na temat tej gry, abyście mieli fajne porady jak grać itp.
Np. Jak wyglądało stare MovieStarPlanet chcecie wiedzieć albo jak szybko zarobić StarCoins ♥

Jest dużo takich blogów ale mam nadzieję że ten blog będzie sławny, a wy będziecie szczęśliwi.
Na MovieStarPlanet jestem już długo, aż cztery lata :) WOW !
Lecz unikatów nie mam za wiele ponieważ kiedyś były ciężkie czasy, aby zarobić StarCoins czy coś.
Liczę na to że wysłuchacie moich rad do końca i będziecie mieli uśmiech na twarzy :)

Ja się żegnam ♥ Mój nick na MSP: PuuWithAStyle
 Paa ♥ :*